niedziela, 18 listopada 2012

Bohaterowie ;)

Victoria Heppel (16 l.)
Jest Polką i uwielbia ten kraj. Chwilowo mieszka w Anglii,  lecz wolałaby zamieszkać w Irlandii. Przy tacie. Rodzice są po rozwodzie. Ma młodszą siostrę Zoe, którą kocha ponad życie. Jeździ konno i ma własnego konia Diamon'a. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Matt, Ola i Patricia.


Patricia Green (16 l.)
Jest Brytyjką. Mieszka w Anglii. Nie ma rodzeństwa, ale uznaje Matt'a jako swojego brata. Uczy się w Akademii Sztuk Pięknych, uwielbia balet. Zawsze ma dużo do powiedzenia i często nikogo nie słucha. Czasem wredna i uparta, lecz miła i uśmiechnięta.


Olivia Darksoon (17 l.)
Jest najstarszą z przyjaciółek i chyba najbardziej rozważną. Jej chłopakiem jest Felix.Zamierza ukończyć studia i być znaną projektantką mody. Pięknie też śpiewa i tańczy. Mieszka w Anglii w sąsiedztwie Patricii.
Uwielbia imprezy z przyjaciółmi, ale woli wieczory z "wybrankiem".
Felix Marse (18 l.)
Mieszka w Anglii wraz ze swoją dziewczyną Olivią. Kocha grać na gitarze i fortepianie. Ma własny zespół z którym gra na najróżniejszych koncertach. Ukończył szkołę i dorywczo pracuje w sklepie z instrumentami. Jego najlepszy przyjaciel to Matt.Matt Potra (18 l.)
Ma wspaniałą osobowość i jest najlepszym przyjacielem Felix'a i Victorii. Jeździ konno i stąd poznał Vicki. Pisze wspaniałe piosenki i gra na perkusji. Jego marzeniem jest obejrzeć Paryż.


One Direction  znany brytyjsko-IRLANDZKI zespół.
Od lewej: Liam Payne(19 l.), Louis Tomlinson(20 l.), Zayn Malik(19 l.), Niall Horan(19 l.), Harry Styles (18 l.)

Diamon - koń Victorii
------------------------------------  I to wszyscy chwilowo ----------------------------------------
Wiec jak Wam się podoba ?
Mam już napisany prolog, ale nie chce mi się o dodawać. ;P
Musze się uczyć do wypracowania z polskiego. xD
I na angielski dodatkowy. Ale to łatwe. <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz